Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.12.2018 16:27
Soul Calibur 6 wkrótce otrzyma kolejne DLC i aktualizację balansu
797V

Soul Calibur 6 wkrótce otrzyma kolejne DLC i aktualizację balansu

Ekipa odpowiedzialna za Soul Calibur 6 planuje wypuścić w najbliższym czasie kolejną aktualizację, która tym razem skupi się na balansie gry oraz poprawie kodu sieciowego.

Ostatnio informowaliśmy was o tym, że w plikach gry znaleziono wzmiankę o kolejnych dwóch postaciach, które mają trafić do gry. Mowa tutaj o Amy i Cassandrze. Bandai Namco jednak na razie nie śpieszy się z ujawnianiem kolejnych DLC do gry. No, chyba, że mowa o tych kosmetycznych dodatkach.

Soul Calibur 6. Prawdopodobnie znamy kolejne dwie postacie z DLC

W trakcie ostatniej transmisji sieciowej z gry, zespół deweloperski zapowiedział DLC w którego skład wejdą nowe przedmioty w trybie tworzenia wojownika. Paczka dodatków zawierać będzie ponad 100 nowych elementów z których skorzystamy w trybie Create-a-Soul. Razem z nimi, pojawią się także nowe utwory muzyczne z poprzednich odsłon serii Soul Calibur.

Zanim to jednak nastąpi, dostaniemy aktualizację 1.11, która skupi się przede wszystkim na poprawie balansu gry. Tutaj nie wchodzono w szczegóły, ujawniono jedynie, że balans weźmie pod uwagę filozofie designu każdej z postaci. Czy to oznacza jakieś drastyczne zmiany? Prawdopodobnie nie.

Poprawią się także hitboksy u wielu postaci (przykłady jakie podano to Cervantes i Astaroth), podobnie jak kod sieciowy, który lepiej będzie nam dobierał rywali. Zrównane zostaną także zmienne (jakie?) w trybach offline i online, by te niczym się nie różniły. Zmiany dotkną także wybranych plansz. Z tego co da się zrozumieć, trudniej będzie na niektórych o Ring Outy.

Tagi: Bandai Namco pc playstation 4 Project Soul Soulcalibur VI xbox one

Nie przegap