Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 16:03
Bright Memory intryguje. Zwiastun zapowiada premierę pierwszego epizodu ciekawego shootera
899V

Bright Memory intryguje. Zwiastun zapowiada premierę pierwszego epizodu ciekawego shootera

Chińskie FYQD pracuje od wielu miesięcy nad Bright Memory. Produkcja to z jednej strony konkretny shooter nastawiony na wykorzystywanie wielkich gnatów, a z drugiej podczas rozgrywki wyeliminujemy przeciwników za pomocą miecza oraz efektownych mocy. Najnowszy zwiastun produkcji wygląda świetnie.

W 2019 roku nie zabraknie świetnych strzelanek, a jedną z ciekawostek jest Bright Memory. Gra właśnie otrzymała nowy zwiastun, który zdradza datę premiery pierwszej części produkcji – 12 stycznia pobierzemy „Episode 1”.

12 najciekawszych FPS-ów 2019 roku

Bright Memory miało pierwotnie trafić do graczy 31 grudnia, jednak autor potrzebuje dodatkowych dni na zaoferowanie tytułu szerokiej publiczności. Za produkcję odpowiada Zeng Xiancheng, który założył jednoosobowe studio FYQD i zgarnął finansowe wsparcie od Epic Games w ramach programu Unreal Dev Grants.

Dzisiaj możemy spojrzeć na dynamiczny materiał, który zapowiada świetną zabawę – w Bright Memory na przemian wykorzystamy giwerę, miecz, a nawet specjalne moce, a wszystkie możliwości będziemy ze sobą łączyć tworząc najróżniejsze combosy.

W przeciągu następnych dni otrzymamy kolejne konkrety dotyczące Bright Memory, a nawet poznamy informacje dotyczące rozwoju pozycji. Aktualnie gra będzie dostępna w programie Wczesnego Dostępu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bright Memory data premiery FYQD Studio trailer zwiastun