Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 13:39
Bloody Spell trafi do pierwszych graczy w styczniu
1176V

Bloody Spell trafi do pierwszych graczy w styczniu. Chińczycy zaoferują połączenie Sekiro z Devil May Cry

Chińskie studio Elong Games pracuje nad dynamiczną produkcją przepełnioną wielkimi przeciwnikami. Twórcy kreując Bloody Spell inspirują się między innymi serią Devil May Cry i gra będzie dostępna w programie Wczesnego Dostępu już na początku 2019 roku.

Bloody Spell to action RPG przygotowany przez Elong Games. Twórcy korzystają z doświadczenia programistów z From Software oraz Capcomu i zamierzają zaoferować wymagającą akcję przepełnioną dynamicznymi walkami.

From Software. Autorzy Dark Souls pracują nad dwoma niezapowiedzianymi grami

16 stycznia Bloody Spell trafi do programu Wczesnego Dostępu na Steam. Gra jest kreowana przez mały, pięcioosobowy zespół, który przez ponad dwa lata skupia się wyłącznie na stworzeniu tej produkcji.

Studio przygotowało już ponad 60% całego kodu, a pełna premiera odbędzie się w przeciągu 8-12 miesięcy. Deweloperzy chcą znacząco rozwinąć grę oferując dodatkowe lokacje, kolejnych przeciwników, nowe bronie, a nawet tryb sieciowy.

Głównym elementem Bloody Spell są oczywiście pojedynki – autorzy zaoferują różnorodny oręż, który charakteryzuje się prędkością, mocą, atakami, a gracze otrzymają możliwość składania combosów. Studio spędziło sporo czasu na stworzeniu generatora, który zapewni sporo wyzwań, ponieważ na naszej drodze napotkamy na różnorodne wydarzenia (losowe lokacje, potwory, bronie).

Źródło: https://wccftech.com/martial-arts-action-rpg-bloody-spell/

Tagi: Bloody Spell Elong Games Steam zapowiedź

Nie przegap