Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 08:43
Demo Anthem w szczegółach
1473V

Demo Anthem w szczegółach

W styczniu zainteresowani gracze wypróbują Anthem. BioWare wrzuci na serwery wszystkich platform wersję demonstracyjną, która pozwoli zdecydować, czy warto w dniu premiery sięgać po nową markę uznanego studia. 

Anthem trafi na rynek 22 lutego. Gra od początku będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, jednak warto podkreślić, że tytuł debiutuje w trudnym momencie – w w okolicach premiery zagramy w między innymi Metro Exodus, Jump Force, Dead or Alive 6, Crackdown 3, czy też DiRT Rally 2.0.

Anthem wygląda świetnie. Gameplay ukazuje grupowe misje i możliwości Śmigacza

To pewnie z powodu przeładowanego kalendarza, BioWare zdecydowało się na udostępnienie wersji demonstracyjnej. Michael Gamble postanowił przygotować zainteresowanych i producent udostępnił ciekawe informacje dotyczące nadciągającej rozgrywki.

W demie Anthem otrzymamy bohatera na 10 poziomie doświadczenia, a maksymalny lvl podczas będzie wynosił 15. W trakcie rozgrywki wyruszymy na misje, sprawdzimy jedną Twierdzę (czteroosobowe wyzwania z potężnymi przeciwnikami), wydarzenia w HUB-ie zwanym Fort Tarsis, a nawet otrzymamy trochę „swobodnej rozgrywki”.

Postęp nie zostanie przeniesiony do pełnej wersji Anthem – nie jest to raczej specjalne zaskoczenie, bo wycinek ominie sam wstęp, który wprowadzi graczy w realia nowego uniwersum. Na konkretną datę udostępnienia tytułu musimy niestety zaczekać, ale demonstracja będzie dostępna w styczniu.

Źródło: Twitter

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts

Nie przegap