Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 08:21
Without Memory zamrożone
545V

Without Memory zamrożone. Rosyjska odpowiedź na Detroit: Become Human z problemami

Nie mam dobrej informacji dla graczy wyczekujących na Without Memory. Produkcja inspirowana Heavy Rain oraz Detroit: Become Human nie znalazła odpowiednich funduszy i deweloperzy zdecydowali się zamrozić projekt.

Without Memory powstaje od 2015 roku. Jest to psychologiczny thriller inspirowany grami Quantic Dream, który miał zapewnić graczom festiwal QTE z mocną opowieścią nastawioną na niejednoznaczne wybory.

Sony chwali się kapitalnymi grami wydanymi na PlayStation 4. Zwiastun przepełniony hitami

W tytule mieliśmy trafić do utopijnego społeczeństwa, która okazuje się dystopią. Leo Evans – główny bohater – wraca pewnego dnia z pracy i w domu spotyka mężczyzn w maskach przesłuchujących jego żonę. Jest to oddział „Peacekeeper”, który wyszukuje niezadowolonych obywateli. Kobieta podobno pomagała grupie terrorystycznej zwanej „Insiders”.

Brzmi ciekawie? Niestety, tytuł okazał się zbyt ambitny dla niezależnego studia, które nie może pozwolić sobie na dalszy rozwój gry. Prace nad Without Memory zostały wstrzymane, a w pierwszych miesiącach 2019 roku poznamy nowy projekt rozwijany przez Dino Games.

Niestety, nie mogliśmy znaleźć wydawcy dla "Without Memory", więc rozwój gry został zamrożony na czas nieokreślony. Dziękujemy wszystkim, którzy śledzili projekt i wspierali nas przez cały ten czas. Niestety, gra została zamrożona na czas nieokreślony.

Rosjanie w ostatnich miesiącach starali się znaleźć inwestorów, którzy zaopiekują się pozycją, jednak nie znaleziono odpowiedniego zainteresowania.

Źródło: https://en.ostrog.com/1689-PlayStation-4-Project-Without-Memory-Development-Frozen/

Tagi: Dinosaurum Games Without Memory