Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.12.2018 22:36
Titans na zwiastunie. Netflix pokazuje superbohaterów
2015V

Titans na zwiastunie. Netflix pokazuje superbohaterów

Netflix przygotowuje się do premiery „Titans”. Platforma otrzymała możliwość zaprezentowania serialu DC i najnowszy materiał może zainteresować szerokie grono odbiorców. Opowieść będzie dostępna na początku 2019 roku.

Titans” to serial przygotowany z myślą o platformie streamingowej DC. Aktualnie usługa jest dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i najwidoczniej firma nie zamierza w najbliższym czasie wprowadzić propozycji do Europy, ponieważ Netflix otrzymał prawa na publikację historii między innymi Robina.

Doom Patrol. Spin-off serialu Titans na pierwszej zajawce

"Serial „Titans” podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Wkrótce odkrywają, że chociaż z osobna wszyscy są wewnętrznie poranieni, wspólnie są Tytanami."

11 stycznia odbędzie się premiera wszystkich odcinków, a podczas opowieści będziemy śledzić losy Robina, Starfire, Raven, czy też Beast Boy'a. Opinie dotyczące serialu są mieszane, jednak miłośnicy uniwersum DC nie mogą specjalnie narzekać – przynajmniej w tym wypadku nie muszą szykować pieniędzy na dodatkową platformę.

Aktualnie nie otrzymaliśmy informacji dotyczących premiery kolejnych produkcji z DC Universe – według plotek Netflix miał zagwarantować sobie prawa do prezentowania kolejnych seriali na Starym Kontynencie.

W 2019 roku na DC Universe (w USA) zadebiutują: "Stargirl", "Swamp Thing", "Doom Patrol", "Young Justice Outsiders", "Harley Quinn".

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix Titans trailer

Nie przegap