Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.12.2018 11:41
Red Dead Redemption 2. Odkryto nowe tereny na północy
10446V

Red Dead Redemption 2. Odkryto nowe tereny na północy

Od momentu premiery Red Dead Redemption 2, gracze próbują dostać się do niedostępnych w grze miejsc. Szybko udało się wbić do Meksyku. Trochę dłużej zajęła eksploracja północnych krain w grze.

Ogromny świat Red Dead Redemption 2 sprzyja grzebaniu i próbach eksploracji miejsc normalnie niedostępnych. Rockstar niezależnie od tego, jak mocno by chciało, nie jest w stanie połatać wszystkich błędów.

Red Dead Online. Świąteczna muzyka grana przez NPC. Rockstar dba o najmniejsze detale

Gracze zastanawiali się, czy na północnym krańcu mapy znajdzie się coś ciekawe i podjęli próby wyjścia poza mapę. Na zachód od Barrow Lagoon jest niewidzialna ściana, która nie pozwala wyjść poza teren gry. Postanowiono ją przebić i sprawdzić, co kryje się za nią.

Ku zaskoczeniu wielu, nie ma tam pustki, a w pełno wymodelowane, aczkolwiek puste i z niskiej jakości teksturami tereny.

By dostać się poza mapę, musimy wspiąć się na górę aż dotrzemy do niewidzialnej ściany. Staramy się w nią wejść jak najbardziej i rozpalamy ognisko. Gdy Arthur się obudzi, gra wrzuci nas na niedostępne wcześniej tereny, które możemy sobie pozwiedzać. Czyżby podkładka pod przyszłe DLC w ramach Red Dead Online?

Tagi: playstation 4 Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two wideo xbox one