Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 15:37
Kursk
423V

Kursk ulepszony. Twórcy przygotowali nowy tryb i kolejne misje

Jujubee S.A jeszcze przed wyruszeniem na polowanie za karpiem, opublikowało nową aktualizację do Kurska. Gra posiada dodatkową zawartość, a jednocześnie zespół wykorzystuje opinie od graczy do ulepszenia tytułu.

Katowiczanie nie tracą czasu. Studio niedawno informowało o łatce 2.0, a teraz na serwerach pojawiła się nowa aktualizacja, która ponownie korzysta z rad graczy i znacząco usprawnia działanie produkcji.

Deep Diving Simulator zapowiedziany. Nowa gra twórców Kursk i Realpolitiks

Kursk 2.1 to nie tylko poprawki, ponieważ autorzy wykorzystali opinie społeczności i przygotowali tryb nazwany „Free Roam”. Wariant zabawy będzie aktywny dopiero po ukończeniu głównego wątku i pozwoli zainteresowanym zebrać przedmioty, które przegapili przy pierwszym podejściu.

Będzie to bez wątpienia najlepsza okazja do dokładnego zapoznania się z podwodną łodzią – w spokoju zbadamy miejscówki, poszperamy w szafkach i porozglądamy się za ciekawymi widokami. Dodatkowo deweloperzy stworzyli również nowe zadanie poboczne, które nie dość, że oferują dodatkowe godziny zabawy to jeszcze zwiększają ogólne wrażenia z gry.

Warto wspomnieć, że Jujubee oferuje 35% zniżkę na Kurska podczas corocznej zimowej wyprzedaży Steam. Jest to świetna okazja, aby rozwikłać tajemnicę fatalnej podróży K-141 Kursk, która zakończyła się na dnie Morza Barentsa.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja Jujubee Kursk

Nie przegap