Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 12:33
Crackdown 3. Gameplay w 4K pokazuje fabularną kampanię
1157V

Crackdown 3. Gameplay w 4K pokazuje fabularną kampanię

Crackdown 3 w końcu wychodzi z cienia. Po latach wyczekiwania możemy spojrzeć na fabularną kampanię, w której nie zabraknie efektownej walki z kolejnymi hordami przeciwników.

Crackdown 3 nie będzie najmocniejszą produkcją 2019 roku, ale pewnie znajdą się chętni, którzy wskoczą w strój agentów i będą uczestniczyć w efektownych walkach. Na szczęście premiera nie jest już zagrożona i gra zadebiutuje 15 lutego.

Xbox Live z ogromną promocją. 586 gier na Xbox One w lepszej cenie

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy fragment rozgrywki z Crackdown 3. Dyrektor kreatywny pozycji – Joseph Staten – postanowił przedstawić szerokiej publiczności materiał, na którym główny bohater wyrusza na jedną z misji.

Autorzy pozwolą nam wybrać jednego z kilku herosów – postacie posiadają te same stroje, ale przynajmniej charakteryzują się unikalnymi zdolnościami. Niezależnie od wybranej persony – w Crackdown 3 otrzymamy dostęp do dużego świata, w którym fabularny tryb nie będzie narzucony. Gracze będą dowolnie wybierać przygotowane przez deweloperów misje.

Gameplay wygląda standardowo – odnoszę wrażenie, że właśnie tego mogliśmy się spodziewać po tej marce. Będziemy skakać, strzelać, korzystać z dużych giwer i atakować kolejne grupy przeciwników.

Tagi: Crackdown 3 gameplay Microsoft Sumo Digital

Nie przegap