Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 09:59
Starlink: Battle for Atlas z dużą i darmową aktualizacją. Zwiastun pokazuje nową zawartość
631V

Starlink: Battle for Atlas z dużą i darmową aktualizacją. Zwiastun pokazuje nową zawartość

Ubisoft nie zapomina o Starlink: Battle for Atlas. Produkcja zostanie rozszerzona o nową zawartość, która została przedstawiona na zwiastunie. Pliki pobierzemy za darmo na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Starlink: Battle for Atlas zadebiutowało na rynku 16 października. Jest to ciekawa produkcja, która do rozgrywki wykorzystuje plastikowe gadżety-zabawki. Zainteresowani mogą płynnie personalizować statki oraz korzystać z nowych pilotów.

Starlink: Battle for Atlas – recenzja gry. Kosmiczne zaskoczenie z Francji

Ubisoft już wcześniej zapowiedział, że zamierza rozbudowywać Starlink: Battle for Atlas i właśnie poznaliśmy nową zawartość. Twórcy przygotowali kolejnych przeciwników, nowe aktywności oraz pozwolą wypróbować rozbudowany tryb fotograficzny.

W grze pojawi się również nowa fauna i flora, która będzie zmniejszać naszą skuteczność, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać przykładowo rośliny do zaatakowania wrogów.

Sporą ciekawostką jest na pewno Fortyfikacja Banitów – jest to nowa aktywność, która pozwoli nam zdobywać potężne ulepszenia. Gracze otrzymają również okazję do stworzenia pięknych zdjęć – Ubisoft już kilkukrotnie pokazał, że potrafi zaoferować świetne narzędzia dla pasjonatów fotografii i tym razem nie będzie inaczej.

Tagi: Starlink: Battle for Atlas trailer Ubisoft za darmo zwiastun