Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2018 09:27
Jump Force z trybem fabularnym. Zwiastun zapowiada atrakcje
607V

Jump Force z trybem fabularnym. Zwiastun zapowiada atrakcje

Twórcy bijatyk w ostatnich latach systematycznie oferują graczom fabularne tryby i Jump Force również przedstawi opowieść. Twórcy pokazali nowy wariant zabawy, w którym nie brakuje bohaterów z różnych IP.

Jump Force to bardzo ciekawa bijatyka, ponieważ Spike Chunsoft wrzuca do jednego worka wojowników z różnych światów. Gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Jump Force. Nowi zawodnicy z Dragon Ball, Bleach i One Piece ujawnieni

Twórcy w końcu pozwalają spojrzeć na fabularny tryb z Jump Force. Podczas rozgrywki otrzymamy możliwość stworzenia własnej postaci i w tym wypadku wybierzemy fryzurę, ubranie, czy też najróżniejsze akcesoria. Nasz heros skorzysta również z różnorodnych ataków i nawet w tym miejscu dobierzemy odpowiednie ruchy.

W historii nie zabraknie znanych twarzy – na naszej drodze spotkamy bohaterów z między innymi Black Clover, Bleach, City Hunter, Dragon Ball, Fist of the North Star, Hunter x Hunter, My Hero Academia, Naruto, One Piece, Rurouni Kenshin, Saint Seiya, Yu-Gi-Oh!, czy też Yu Yu Hakusho.

Fabularny zwiastun powinien zainteresować graczy wyczekujących na Jump Force, bo jak widać Spike Chunsoft ma pomysł nawet na przedstawienie opowieści. Pewnie nie możemy tutaj liczyć na wielowątkowe wydarzenia, ale będzie to dobry wstęp, który nauczy nas podstaw i pozwoli przygotować się na sieciowe starcia.

Tagi: Bandai Namco Jump Force Spike Chunsoft

Nie przegap