Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2018 08:00
Kevin sam w domu w reklamie Google. Macaulay Culkin ponownie wciela się w bohatera
2161V

Kevin sam w domu w reklamie Google. Macaulay Culkin ponownie wciela się w bohatera

Dopiero za kilka dni odbędzie się oczekiwana premiera „Kevin sam w domu” na Polsacie, ale dzięki Google możemy przypomnieć sobie kilka kultowych scen z tego widowiska. Firma wykorzystuje Culkina i oddaje w jego łapy asystenta.

Macaulay Culkin pewnie nigdy nie uwolni się od roli Kevina. Aktor na przestrzeni ostatnich lat miał  okazję wystąpić w wielu produkcjach, jednak niezależnie od sukcesów, Amerykanin jest wciąż kojarzony z rolą młodego McCallistera.

Kevin sam w domu. Gry sprawdzane przez Macaulay'a Culkina

Jak widać Culkin już teraz nie ma z tym większego problemu. Ostatnio chętnie sprawdzał „gry z Kevinem w roli głównej”, a teraz wystąpił w nowej reklamie asystenta Google. Mężczyzna miał okazję odegrać kilka znanych scen, jednak tym razem otrzymał w swoje łapy pomocnika. Świat wydaje się łatwiejszy z Google Assistant?

Nie miałem jeszcze okazji korzystać z podobnych rozwiązań, ale na przestrzeni ostatnich lat wiele korporacji zdecydowało się podążyć drogą sztucznej inteligencji pomagającej użytkownikowi, więc najwidoczniej zainteresowanie jest odpowiednie.

Na zakończenie warto na pewno wspomnieć – „Kevin sam w domu” zobaczymy na Polsacie już 24 grudnia o godzinie 20:00. Nie przegapcie tego hitu!  

Tagi: google google assistant kevin kevin sam w domu

Nie przegap