Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 12:12
For Honor z kolejnym rokiem wsparcia. Gra otrzyma nowe postacie
1024V

For Honor z kolejnym rokiem wsparcia. Gra otrzyma nowe postacie

Ubisoft nie zamierza zrezygnować z For Honor. Studio przez kolejne 12 miesięcy zaoferuje graczom sporo atrakcji, wśród których można wyróżnić kolejnych wojowników. Firma ma wielkie plany na rozwój gry.

For Honor trafił na półki sklepowe 14 lutego 2017 roku, ale Ubisoft chce nadal wspierać produkcję. Firma ujawniła przyszłe plany i zainteresowani mogą nabyć Przepustkę Sezonową na trzeci rok wsparcia.

Far Cry: New Dawn. Zobaczcie jak zmieniły się lokacje względem Far Cry 5

Francuzi zdecydowali się na cztery sezony dla For Honor w 2019 roku. W pierwszym otrzymamy dostęp do rycerza, w drugim samuraja, w trzecim wikinga, a na końcu dołączymy do zespołu przedstawiciela frakcji Wu Lin. Standardowo każdego herosa odblokujemy za pomocą dostępnej w grze waluty.

Jednocześnie gra otrzyma kolejne wydarzenia, a ponadto deweloperzy zajmą się poprawkami, balansem oraz dorzucą na serwery kolejne mapy. Na dodatkowe szczegóły musimy jeszcze zaczekać, ale możecie mieć pewność, że miłośnicy For Honor na pewno nie będą się nudzić.

Jeśli zdecydujecie się na wcześniej wspomnianą przepustkę, to możecie liczyć na dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do wszystkich czterech postaci, efekt dla wszystkich wojowników, 30-dniowy status czempiona oraz pięć skrzynek. Pakiet w zależności od platformy został wyceniony na 119-125 zł.

For Honor

Źródło: https://forhonor.ubisoft.com/game/en-us/news-community/152-341958-16/new-heroes-and-more-coming-in-the-year-of-the-harbinger

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap