Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 11:49
Someday You'll Return na klimatycznych screenach. Czesi szykują psychologiczny thriller
856V

Someday You'll Return na klimatycznych screenach. Czesi szykują psychologiczny thriller

CBE Software w przyszłym roku zaoferuje graczom Someday You'll Return. Tytuł pozwoli zainteresowanym uczestniczyć w poszukiwaniach córki głównego bohatera. Najnowsze materiały wyglądają nieźle.

Someday You'll Return to trójwymiarowa przygodówka w konwencji psychologicznego thrillera. Za tytuł odpowiada studio CBE Software – w zespole znajdują się deweloperzy odpowiedzialni za między innymi Ghost in the Sheet.

Phil Spencer Człowiekiem Roku. Microsoft zapewni rozgrywkę na wszystkich urządzeniach i nie zapomina o PC

Akcja Someday You'll Return została umiejscowiona w rejonie czeskich Moraw. Twórcy skupili się na stworzeniu pięknego otoczenia, by mieć pewność, że gracze trafią do lokacji, które zapadną im w pamięci. Nie będzie też raczej zaskoczeniem, że autorzy czerpali garściami z prawdziwych miejscówek.

Nie bez powodu wspominam o oprawie, ponieważ Someday You'll Return zostało docenione nagrodą „Game of the Year” na Reboot Develop 2018 – na tym wydarzeniu specjaliści wyróżnili właśnie grafikę tytułu. Gra zgarnęła także nagrody „Best Art” na Game Access 2018 i “Indie Game Cup” na White Nights 2018 w St. Petersburgu.

W Someday You'll Return wcielimy się ojca, który poszukuje swojej córka – dziecko pewnego wieczoru nie wróciło do domu, więc mężczyzna wyrusza na poszukiwanie. Autorzy zadbali o historię przepełnioną mrocznym klimatem.

Tytuł w przyszłym roku trafi na na PC premiera konsolowej wersji nie została jeszcze doprecyzowana. Dzisiaj możemy spojrzeć na najnowsze screeny prezentujące ładne okolice.

Someday You’ll Return

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CBE Software screeny Someday You’ll Return

Nie przegap