Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 11:20
Red Dead Redemption 2 na PC. Prawdopodobnie fałszywy materiał pokazuje zmianę ustawień graficznych
1351V

Red Dead Redemption 2 na PC. Prawdopodobnie fałszywy materiał pokazuje zmianę ustawień graficznych

Jest to pewnie fałszywy film przygotowany przez wyczekującego na produkcję gracza, jednak trudno w tym wypadku nie docenić pracy włożonej w ten fake... Choć może twórcy chcą nam coś powiedzieć?

Od premiery Red Dead Redemption 2 pojawiają się plotki dotyczące premiery produkcji na PC. Twórcy aktualnie zaoferowali piękny Dziki Zachód wyłącznie na dwóch platformach, jednak w swoim czasie niektóre sklepy zbierały nawet zamówienia na trzecie wydanie.

Fallout 76 z dobrym wynikiem w Stanach Zjednoczonych. Red Dead Redemption 2 króluje w listopadzie

W Sieci pojawił się materiał prezentujący Red Dead Redemption 2 w wersji na komputery osobiste. Jest to podobno wczesna wersja produkcji, jednak nawet w tej sytuacji gracz może wskoczyć w ustawienia i dostosować wygląd tytułu.

Możemy oczywiście przypuszczać, że jest to fałszywy film, który ma wywołać niezdrowe podniecenie u niektórych graczy, ale mimo to warto zwrócić uwagę na pracę włożoną w przygotowanie materiału – widzimy tutaj ruch myszką i dodatkowe menu...

Trudno oczywiście nie odnieść wrażenia, że Red Dead Redemption 2 trafi na komputery osobiste – Rockstar nie może zrezygnować z ogromnego rynku, który już dobrze przyjął między innymi Grand Theft Auto V.

Tagi: pc Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego take-two