Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.12.2018 20:16
Fortnite. Aktualizacja 7.10 z poważnym problemem. Epic wyłącza tryb kooperacyjny
890V

Fortnite. Aktualizacja 7.10 z poważnym problemem. Epic wyłącza tryb kooperacyjny

Aktualizacja Fortnite, oznaczona kodem 7.10, została już opublikowana, ale niestety okazuje się, że Epic Games pospieszyło się z wypuszczeniem tego pakietu plików. 

Aktualizacja 7.10 zamiast poprawiać błędy i wprowadzać nową zawartość tak naprawdę narobiła wielu problemów. Gracze narzekali od rana na nieprawidłowe działanie Stomshield Storage, czyli miejsca, w którym można zrzuci surowce do budowania czy rzemieślnicze materiały. 

Wygląda na to, że błąd związany jest z nowym trybem survivalowym, czyli z "Frostnite". W związku z problemami Epic Games wyłączyło cały moduł kooperacyjny Save the World.

"Wyłączyliśmy Save the World w związku z problemami ze Stormshield Storage, które miały związek z graniem we Frostnite. Obecnie potwierdzamy jakie jest źródło kłopotów. Wyłączymy wydarzenie Frostnite a następnie przywrócimy Save The World po upewnieniu się, co powoduje problem" - napisało studio Epic Games.

Póki co można bez problemów grać w Fortnite: Battle Royale, chociaż niektórzy gracze zgłaszają wydłużone loadingi i problemy z zachowaniem serwerów. Epic analizuje również te elementy.


 

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software