Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.12.2018 18:47
Beta Dreams już jutro. Na początek - tylko dla wybranych
604V

Beta Dreams już jutro. Na początek - tylko dla wybranych

Beta Dreams zostanie udostępniona już jutro. Media Molecule wszystkich zaskoczyło i postanowiło wybranej grupie udostępnić część gry przed premierą.

Dreams pierwszy raz pokazano w 2013 roku, gdy podczas prezentacji PlayStation 4, ekipa Media Molecule pokazała prototyp nowej gry. Ostatecznie nabrał on kształtów parę lat później i zapowiada się na jeszcze większą rewolucję niż LittleBigtPlanet w swoim czasie.

Dreams wypróbujemy jeszcze w tym roku. Media Molecule zaprasza graczy do ankiety

Brytyjskie studio obiecywało nam od dawna, że jeszcze w tym roku będziemy mogli sprawdzić grę. I słowa dotrzymali, w większości. Beta Dreams wystartuje już jutro i potrwa do 21 stycznia. Na początek dostęp otrzymają osoby, które zapisały się wcześniej do newslettera studia oraz ci, którzy są obecni w systemie testów Sony. Pozostali muszą poczekać do 8 stycznia.

Beta zaoferuje obszerny edytor, ale niestety - nie będziemy mogli niczego pokazywać. Całość, przynajmniej na razie, zostanie objęta ścisłą klauzulą o poufności. Sama aplikacja zajmie 4GB i nie będzie wymagała aktywnej usługi PlayStation Plus by ją wypróbować. Wsparcia dla PlayStation VR na razie też nie będzie (w pełnej wersji oczywiście się pojawi).

Kody będą rozsyłane od jutra, więc możecie spróbować się zapisać do newslettera tutaj i liczyć, że wam się poszczęści.

 

Tagi: Dreams Media Molecule playstation 4 Sony Interactive Entertainment

Nie przegap