SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 11:37
Star Wars: Battlefront 2 otrzyma kolejne bezpłatne dodatki w 2019 roku. DICE przyznaje się do błędów
1876V

Star Wars: Battlefront 2 otrzyma kolejne bezpłatne dodatki w 2019 roku. DICE przyznaje się do błędów

DICE nie zamierza rezygnować ze Star Wars: Battlefront 2. Zespół odpowiedzialny za grę przygotowuje kolejne atrakcje na 2019 rok, a jednocześnie twórcy przyznali, że premiera produkcji nie została odpowiednio przemyślana.

Star Wars: Battlefront 2 trafił na rynek w listopadzie 2017 roku i wywołał lawinę związaną z mikrotransakcjami oraz skrzynkami. Na szczęście deweloperzy odpowiednio zareagowali i znacząco poprawili tytuł.

EA Access poczuło moc. Star Wars: Battlefront 2 w ofercie

„Premiera gry nie poszła jednak po naszej myśli. Zrozumiałe rozgoryczenie graczy, wynikające z modelu progresji, skłoniło nas do wprowadzenia zmian w systemie skrzyń. Dużej części zespołu powierzono zadanie naprawy ekonomii i progresji. Nowy model, pozbawiony elementu losowości w uzyskiwanych w grze postępach i umożliwiający odblokowanie wszystkich elementów poprzez rozgrywkę, zaimplementowano w marcu.”

Powyższe słowa pojawiły się na witrynie Star Wars: Battlefront 2, jednak zespół odpowiedzialny za grę podkreśla, że 2018 rok przyniósł sporo pozytywnych zmian, które pozwoliły dosłownie uratować produkcję.

Twórcy nie zakończyli pracy nad pozycją i już na początku 2019 roku otrzymamy kolejne rozszerzenia:

„Początek 2019 r. przyniesie debiut hrabiego Dooku**, Anakina Skywalkera, kolejne wyglądy dla żołnierzy-klonów*** i zupełnie nowy tryb gry, w którym gracze rywalizują o stanowiska dowodzenia i starają się wyeliminować okręt flagowy wroga. Wciąż też pracujemy nad zawartością i nowościami do Star Wars Battlefront II.”

DICE aktualnie nie potwierdziło prac nad Star Wars: Battlefront 3, jednak możemy sądzić, że zespół odpowiedzialny za projekt nie bez powodu wciąż pracuje nad „Dwójką” - w końcu identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku Battlefield 1, które przygotowało graczy na nadejście Battlefield V.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/a-year-in-review-and-the-road-ahead

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)