Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 11:02
Fallout 76. Klienci muszą zaczekać na oczekiwane torby 4-6 miesięcy
1484V

Fallout 76. Klienci muszą zaczekać na oczekiwane torby 4-6 miesięcy

Posiadacze Fallout 76: Power Armor Edition nie mogą liczyć na szybkie otrzymanie płóciennych toreb. Bethesda przyjmuje kolejne zgłoszenia, ale jednocześnie informuje – realizacja zamówienia może zająć nawet sześć miesięcy.

Bethesda podjęła serię złych decyzji dotyczących edycji kolekcjonerskiej Fallout 76. Pakiet trafił do sprzedaży z tańszą wersją torby, te droższe wylądowały u influencerów, firma zdecydowała się wysłać gadżety do niezadowolonych klientów, ale jednocześnie strona do zgłaszania się po oczekiwany przedmiot nie została dopracowana i zainteresowani otrzymali dostęp do bazy danych.

Fallout 76 krytykowany za ceny świątecznych przedmiotów. Stroje po przecenie kosztują 79 zł

Niektórzy gracze prędko wypełnili przedstawiony formularz i oczekiwali na paczkę od Bethesdy. Nie możecie jednak liczyć na świąteczny prezent, ponieważ według najnowszych informacji – gadżety trafią do graczy za 4-6 miesięcy.

Wiadomość oczywiście nie spodobała się klientom, jednak szczerze mówiąc raczej nikt nie powinien spodziewać się paczki po tygodniu od wysłania danych. Możemy nawet przypuszczać, że cały proces projektowania toreb rozpocznie się dopiero po nowym roku – w końcu do 31 grudnia gracze mogą wysyłać zgłoszenia, dzięki którym otrzymają  oczekiwany przedmiot.

W następnych dniach może pojawić się kilka promocji, dzięki którym kupicie Fallout 76: Power Armor Edition – jeśli będziecie w gronie tych szczęśliwców, to pamiętajcie o szybkim wysłaniu wiadomości do Bethesdy.

Źródło: https://twinfinite.net/2018/12/4-6-months-fallout-76-canvas-bag-replacements/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76 torby

Nie przegap