Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2018 13:49
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order może nie trafić na inne platformy
618V

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order może nie trafić na inne platformy

Na The Game Awards zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Produkcja zmierza wyłącznie na Nintendo Switch i wiele na to wskazuje, że nie jest to czasowa ekskluzywność.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zostało zapowiedziane na jeden sprzęt, jednak wielu graczy miało nadzieję, że jest to tylko czasowa wyłączność. Japończycy oczywiście nie komentują doniesień, jednak bardzo mocno współpracują z deweloperami.

The Game Awards. Zapowiedzi, zwiastuny, rozgrywka, wszystko! Podsumowanie, wrażenia i ankieta

W sprawie gry wypowiedział się Reggie Fils-Aime, który podkreślił, że Nintendo „stale poszukuje” partnerów, którzy chcą wrzucać swoje duże produkcje na Nintendo Switcha. Prezes amerykańskiego oddziału Nintendo podkreślił, że już wcześniej współpracował z Koei Tecmo i obie strony mają bardzo pozytywne doświadczenie.

„I ciągle szukamy takich możliwości. Team Ninja jest częścią Koei Tecmo, które pracuje nad tą produkcją. Oni mają wielkie umiejętności i naprawdę pomogli nam w przedstawieniu tego, czym będzie ta gra. Jesteśmy ogromnie podekscytowani...”

Nintendo jest zaangażowane w projekt i choć nie otrzymaliśmy konkretnych danych dotyczących podpisanej umowy, to jednak wiele na to wskazuje, że firma nie jest tylko wydawcą. Reggie podkreślił, że chce „sprawić, by gra była wspaniałym doświadczeniem” i jest to możliwe ze względu na uniwersum Marvela.

Na konkretną prezentację Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order musimy zaczekać pewnie do pierwszych tygodni 2019 roku. Wtedy to Nintendo powinno odsłonić wszystkie karty na kolejne 12 miesięcy.

Źródło: https://www.dualshockers.com/marvel-ultimate-alliance-3-nintendo-great-opportunity/

Tagi: marvel Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Team Ninja

Nie przegap