Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2018 09:09
Crash Team Racing Nitro Fueled może nie zadebiutować w terminie na Nintendo Switch
1212V

Crash Team Racing Nitro Fueled może nie zadebiutować w terminie na Nintendo Switch

Jedną z niespodzianek The Game Awards była prezentacja Crash Team Racing Nitro Fueled. Tytuł został zapowiedziany na trzy platformy, ale wiele na to wskazuje, że edycja na Nintendo Switcha nie przyjedzie do graczy w czerwcu.

Crash Team Racing Nitro Fueled zmierza na trzy platformy. Gra według pierwotnych założeń miała trafić na wszystkie konsole 21 czerwca, ale najwidoczniej zespół odpowiedzialny za port natrafił na problem, przez który gra na Nintendo Switch może nie zadebiutować w terminie.

Crash Team Racing. Kulisy produkcji i inne ciekawostki na materiale wideo

W ostatnich dniach kilka sklepów wysłało do swoich klientów informacje dotyczące zmiany daty premiery Crash Team Racing Nitro Fueled na Nintendo Switch. Firmy usuwają opcję składania zamówień przedpremierowych na pozycję, a nawet decydują się na anulowanie preorderów.

Nawet Activision zdecydowało się zaktualizować stronę – na głównej witrynie Crash Team Racing Nitro Fueled w sekcji zamówień przedpremierowych na Nintendo Switch znajdziecie wymowne „Wkrótce”. W przypadku PlayStation 4 i Xboksa One w tym miejscu widnieje normalna data premiery.

Bardzo możliwe, że zespół odpowiedzialny za przygotowanie trzeciej wersji potrzebuje więcej czasu. W Sieci pojawiają się również głosy dotyczące czasowej ekskluzywności, jednak w tej sytuacji tytuł powinien trafić na jedną platformę.

Kolejne informacje dotyczące Crash Team Racing Nitro Fueled powinny nadejść już na początku 2019 roku.

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2018/12/rumour_crash_team_racing_for_switch_might_not_release_on_21st_june_2019

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled nintendo switch

Nie przegap