Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 16.12.2018 15:45
Pillars of Eternity 2: Deadfire na konsolach w przyszłym roku
1230V

Pillars of Eternity 2: Deadfire na konsolach w przyszłym roku

Pillars of Eternity 2: Deadfire to ciepło przyjęta kontynuacja klasycznego RPG-a od Obsidian Entertainment. Póki co gra jest dostępna na komputerach osobistych, ale już wkrótce trafi także na inne platformy.

Pillars of Eternity 2: Deadfire pierwotnie miał zadebiutować na konsolach w tym roku, lecz do tej pory gra nadal nie opuściła rynku pecetowego. 

Crash Team Racing. Kulisy produkcji i inne ciekawostki na materiale wideo

Obsidian Entertaiment wciąż rozwija swoją najnowszą produkcję dodając nie tylko kolejne usprawnienia, ale także nowe rozszerzenie zawartości "The Forgotten Sanctum", które jest ostatnim DLC do gry. Nie oznacza to, że wraz z premierą dodatku Obsidian Entertainment całkowicie zamyka projekt Pillars of Eternity 2: Deadfire.

Deweloperzy zdradzili, że gra trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch w 2019, lecz nie podano dokładnego terminu. Konsolowa edycja otrzyma wszystkie rozszerzenia, usprawnienia, pomniejsze dodatki całkowicie za darmo.

Tagi: data premiery nintendo switch Obsidian Entertainment Pillars of Eternity 2: Deadfire playstation 4 versus evil wideo xbox one