Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 15:39
PlayStation 4 Pro w limitowanej wersji z okazji premiery Kingdom Hearts 3
1655V

PlayStation 4 Pro w limitowanej wersji z okazji premiery Kingdom Hearts 3

Sony ujawniło specjalny model PlayStation 4 Pro, który powinien trafić w gust graczy wyczekujących na Kingdom Hearts 3. Urządzenie zostało upiększone motywem z gry, a zainteresowani otrzymają dodatkową, cyfrową zawartość.

29 stycznia odbędzie się premiera Kingdom Hearts 3. Oczekiwana produkcja zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One, jednak to Sony zdecydowało się na stworzenie bundle packów. Na szczęście Japończycy oferują nie tylko ładniejsze pudełko.

Świąteczna wyprzedaż na PlayStation Store - runda 3

PlayStation 4 Pro w limitowanej edycji z okazji debiutu Kingdom Hearts 3 otrzyma „skomplikowany wzór” oraz emblemat gry – takimi słowami produkt zapowiada producent, który opublikował pierwsze zdjęcia piękniejszej konsoli.

W pakiecie pojawi się również kontroler – w tym wypadku również możemy liczyć na ubarwienie standardowego pada – i klienci otrzymają również Kingdom Hearts 3 w wersji Deluxe. Specjalna wersja gry posiada przypinkę z bohaterem, steelbook oraz artbook w twardej oprawie.

Gracze pobiorą również ekskluzywną zawartość dostępną wyłącznie na PlayStation 4 – będzie to motyw na PlayStation 4 oraz specjalna wersja broni Sory. Zdjęcia cyfrowych dodatków znajdziecie na pudełku.

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix

Nie przegap