Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2018 17:39
Fortnite. Streamer pobił ciężarną żonę podczas transmisji i został aresztowany
3764V

Fortnite. Streamer pobił ciężarną żonę podczas transmisji i został aresztowany

Gra Epic Games przyciąga do siebie graczy z całego świata. Każdy może biegać po serwerach, a wystarczy odrobinę lepsze połączenie sieciowe, by móc bez przeszkód dzielić się swoją rozgrywką z innymi graczami na całym świecie. Wśród milionów znajdują się również ludzie, którzy nigdy nie powinni mieć szansy na sławę.

Jedną z takich osób jest MrDeadMoth. Australijczyk nie błysnął swoimi umiejętnościami, nie zdążył podpisać milionowego kontraktu, a jest uważany za damskiego boksera. Poniższy materiał jest tego jednoznacznym dowodem.

Epic Games zapowiada rewolucję. Cross-platformowa rozgrywka, rozmowy, drużyny, wszystko na 7 platformach

MrDeadMoth ma ogromne problemy. Podczas ostatniej audycji żona poprosiła gracza o zakończenie rozgrywki, ale zamiast szybkiego wyłączenia tytułu Epic Games, rozpoczęła się kłótnia. Partnerka próbowała za wszelką cenę odwrócić uwagę faceta od Fortnite, nawet zaczęła w niego rzucać przedmiotami, jednak zamiast tego mężczyzna zdecydował się pobić kobietę.

Sytuacja nie kończy się w tym miejscu, ponieważ sympatyk Fortnite wrócił do gry, więc matka jego dzieci próbowała odłączyć jego sprzęt... W rezultacie mężczyzna ponownie zaatakował kobietę, która zanosi się płaczem, a w tle możemy nawet usłyszeć nawet dziecko dwójki rodziców.

Zdarzenie zostało zgłoszone na policję i streamer trafił do aresztu. MrDeadMoth usłyszał zarzuty pobicia, jednak opuścił areszt po wpłaceniu kaucji. Mimo to jest to już koniec jego „wielkiej kariery” - Twitch.tv oraz YouTube zdecydowały się zablokować jego kanały.

Źródło: https://www.abc.net.au/news/2018-12-11/fortnite-mrdeadmoth-charged-with-assault-gamers-come-to-defence/10603798

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software stream streamer

Nie przegap