Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 20:49
Devil May Cry 5 na zwiastunie. Capcom przypomina o wersji demonstracyjnej
1168V

Devil May Cry 5 na zwiastunie. Capcom przypomina o wersji demonstracyjnej

Capcom chce mieć pewność, że Devil May Cry 5 zostanie wypróbowany przez wszystkich posiadaczy Xboksów One. Firma właśnie opublikowała nowy zwiastun, który zachęca do sprawdzenia wycinka gry.

8 marca odbędzie się premiera Devil May Cry 5. Tytuł zmierza jednocześnie na trzy platformy (PlayStation 4, Xbox One, PC), ale Microsoft dogadał się z Capcomem i zapewnił swoim klientom ekskluzywne demo.

Devil May Cry 5. Capcom rozwija temat kooperacji

Devil May Cry 5 Xbox Exclusive Demo zajmuje 7,57GB i pliki są dostępne do 6 stycznia. Propozycja powinna zainteresować wszystkich fanów uniwersum, którzy wyczekują na pełną wersję gry, ponieważ firma zdecydowała się na mały prezent:

„Legendarny łowca demonów powraca w pełnej akcji grze wyczekiwanej przez fanów serii. Poznaj przedsmak pełnej gry w wersji demo, w której Nero korzysta z nowych mocy i Poskramiacza demonów, by rozprawić się z demonami panoszącymi się w Red Grave City.

W ramach premii za utworzony w systemie zapis gry z tej wersji demo otrzymasz 30 000 czerwonych kul w pełnej wersji gry!”

Japończycy podkreślają, że demo będzie dostępne również na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnej daty opublikowania plików. Mimo wszystko możecie mieć pewność, że wypróbujecie DMC5 przed premierą.

Devil May Cry 5 korzysta z dodatkowej mocy Xboksa One X i zapewnia dynamiczną rozgrywkę w 4K Ultra HD z wykorzystaniem HDR-u. Na deser zobaczcie przyjemny zwiastun:

Tagi: Capcom demo Devil May Cry 5 zwiastun

Nie przegap