Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 17:46
GTA 5 z dodatkiem w świetnej cenie na PlayStation Store. Nowa Oferta Tygodnia
6101V

GTA 5 z dodatkiem w świetnej cenie na PlayStation Store. Nowa Oferta Tygodnia

Po wielu latach od premiery i kolejnych miesiącach wyczekiwania na fabularny dodatek, Grand Theft Auto V w końcu trafiło do Oferty Tygodnia i tym razem propozycja nie odstraszy graczy. Klienci mogą zgarnąć hit Rockstar w bardzo atrakcyjnej cenie.

Grand Theft Auto V to jeden z największych hitów ostatnich lat. Tytuł został docenione za ciekawą opowieść, mnóstwo dodatkowych atrakcji oraz wciąż rozbudowywany tryb sieciowy. Rockstar stworzyło potwora, który osiągnął kapitalne wyniki na całym świecie.

PlayStation 4 Pro „niezbędną ewolucją”. Sony chwali ulepszone PS4

Śmiało możemy założyć, że Rockstar oraz Take-Two będą wkrótce cieszyć się kolejnym fantastycznym rezultatem osiągniętym przez GTA 5. Tytuł właśnie trafił do najnowszej Oferty Tygodnia i grę możemy zgarnąć za zaledwie 59 zł:

  • Edycja Premium Online Grand Theft Auto V - 59 zł
  • GTA Online: Zestaw początkującego kryminalisty - 79 zł
  • Karta gotówkowa Megalodon - 262,65 zł
  • Pakiet Edycja Premium Online GTA V + karta Great White Shark - 79 zł
  • Pakiet Edycja Premium Online GTA V + karta Megalodon Shark - 169 zł
  • Pakiet Edycja Premium Online GTA V + karta Whale Shark - 124 zł

Najciekawiej wygląda oczywiście GTA V w Edycji Premium Online, ponieważ gracze otrzymają tutaj podstawkę, wcześniej przygotowane rozszerzenia oraz „zestaw początkującego kryminalisty”, czyli pakiet, który pozwoli Wam cieszyć się grą przez długie godziny:

Edycja online premium Grand Theft Auto V - dostępna na PS4, Xbox One i PC - zawiera wszystkie elementy fabularne Grand Theft Auto V, stale ewoluujący świat Grand Theft Auto Online i wszystkie ulepszenia rozgrywki oraz dodatkową zawartość, w tym Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt, Motocykliści i nie tylko.

W pakiecie znajduje się też Zestaw początkującego kryminalisty, który jest najszybszym sposobem, aby rozkręcić swoje przestępcze imperium za pomocą najciekawszej i najpopularniejszej zawartości w GTA Online, oraz 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online. Zawartość zestawu wyceniona jest na ponad 10 000 000 GTA$.

Źródło: Sony

Tagi: Grand Theft Auto V rockstar Rockstar North

Nie przegap