Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 17:30
Glass na zwiastunie. Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy i Sarah Paulson w intrygującym filmie
878V

Glass na zwiastunie. Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy i Sarah Paulson w intrygującym filmie

Seria „Niezniszczalny” zostanie na początku 2019 roku rozszerzona o „Glass”. Kolejna produkcja M. Night Shyamalana otrzymała nowy zwiastun, który przedstawia bohaterów oraz zapowiada historię. Szykuje się kawał mocnego kina.

M. Night Shyamalan to utalentowany, hinduski reżyser, scenarzysta, producent i nawet aktor. Mężczyznę możecie kojarzyć z „Szósty zmysł”, „Znaki”, „Osada”, „Kobieta w błękitnej wodzie”, czy też „Ostatni Władca Wiatru”. Twórca pracował również przy „Niezniszczalny” (2010) oraz „Split” (2016) i oba te filmy łączy jedno uniwersum, które zostanie wkrótce rozszerzone o trzecią opowieść.

Disney zarobił miliardy w tym roku. Firma chwali się sukcesem

„Glass” zadebiutuje 18 stycznia. Za scenariusz i reżyserię odpowiada właśnie M. Night Shyamalan, a w opowieści powrócą Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Spencer Treat Clark oraz Charlayne Woodard.

Twórca miał po drodze kilka przygód, ale na szczęście kontynuował rozwój serii „Niezniszczalny”, która wkrótce zostanie rozbudowana. Wydarzenia to oczywiście kontynuacja „Splitu” - strażnik David Dunn za pomocą swoich nadprzyrodzonych umiejętności tropi człowieka o wielu osobowościach.

Poniżej możecie spojrzeć na konkretny zwiastun, który pokazuje bohaterów i zapowiada wydarzenia. „Glass” może okazać się sporą niespodzianką pierwszych tygodni 2019 roku.

Tagi: glass trailer zwiastun

Nie przegap