Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 18:11
Godzilla II: Król Potworów na zwiastunie! Bestia atakuje
1189V

Godzilla II: Król Potworów na zwiastunie! Bestia atakuje

Warner Bros. właśnie opublikowało nowy zwiastun prezentujący „Godzilla II: Król Potworów”. Na materiale nie brakuje ogromnych bestii. Oglądajcie zwiastun przepełnione ogromnymi stworami.

W 2019 roku nie zabraknie w kinach mocnych filmów, ale pewnie wielu naszych czytelników wyruszy na „Godzilla II: Król Potworów”. Szykuje się kawał mocnego kina z przerośniętą jaszczurką w roli głównej.

Film Metro 2033 wstrzymany. Prawa wróciły do Głuchowskiego, bo producenci chcieli umiejscowić akcję w Ameryce

"Godzilla II: Król potworów" przedstawia historię, w której znany potwór musi powrócić na planetę, ponieważ na naszych ziemiach dojdzie do wielkiego pojedynku z nową bestią. Na najnowszym materiale możemy spojrzeć na krótkie fragmenty walki – sympatycy tego uniwersum muszą zacierać rączki.

Za film w roli reżysera odpowiada Michael Dougherty, którego możecie kojarzyć z między innymi „X-Men 2”, „Superman: Powrót”, czy też „Krampus. Duch Świąt”. Za scenariusz opowiadają Max Borenstein ("Godzilla", serial "Raport mniejszości", "Kong: Wyspa Czaszki"), Zach Shields ("Krampus. Duch Świąt") oraz wspomniany wcześniej Dougherty.

Amerykańska premiera "Godzilla II: Król potworów" odbędzie się 31 maja, ale wciąż czekamy na potwierdzenie informacji dotyczącej debiutu filmu w Polsce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Godzilla II: Król potworów trailer zwiastun

Nie przegap