Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 15:51
Crash Team Racing Nitro Fueled z nową zawartością. Twórcy nie tylko upiększą grę
2313V

Crash Team Racing Nitro Fueled z nową zawartością. Twórcy nie tylko upiększą grę

Beenox otrzymało za zadanie odpicowanie Crash Team Racing, ale deweloperzy postanowili nie tylko upiększyć grę. Studio rozbuduje zawartość zapewniając graczom dodatkowe atrakcje. Możemy spodziewać się między innymi nowych pojazdów.

Crash Team Racing Nitro Fueled zadebiutuje 21 czerwca. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch. Za przygotowanie upiększonej wersji odpowiada Beenox, czyli studio, które w ostatnich latach pomagało w pracach nad kolejnymi odsłonami Call of Duty, a wcześniej rozwinęło trzy części serii Skylanders.

Crash Team Racing Nitro Fueled oficjalnie! Zwiastun i data premiery!

Activision zdecydowało się zainwestować w Crash Team Racing Nitro Fueled i deweloperzy stanęli przed wyzwaniem odrestaurowania klasyka od Naughty Dog. Będzie to pełny remake, który zapewni nam piękniejszych bohaterów, poprawione lokacje oraz oczywiście wszystkie znane tryby.

Twórcy ponadto rozbudują zawartość – Crash Team Racing Nitro Fueled zostanie rozszerzone o dodatkowe pojazdy oraz lokacje, które wcześniej nie były dostępne w serii. Autorzy nie zaprezentowali jeszcze szczegółów oraz liczb, jednak warto podkreślić, że gra otrzyma sieciowy multiplayer, który będzie zawierał rankingi najlepszych kierowców.

Sieciowe zmagania to oczywiście standard, lecz dobrze, że autorzy postanowili rozszerzyć zawartość. Na konkretny oraz prezentację musimy jeszcze zaczekać, jednak wszystkie informacje dotyczące gry powinny nadjechać na początku przyszłego roku – w końcu do premiery pozostało odrobinę ponad pół roku.

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled zawartość

Nie przegap