Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.12.2018 15:24
Wiedźmin w Monster Hunter World! Nadchodzi też ogromne DLC
4105V

Wiedźmin w Monster Hunter World! Nadchodzi też ogromne DLC

Kilka dni temu Wojtek pisał, że Capcom szykuje nam niespodziankę. Fani Monster Huntera oraz Wiedźmina mogą być zachwyceni. Geralt zalicza kolejny gościnny występ.

Po gigantycznym sukcesie Monster Hunter World, Capcom postanowił dostarczać graczom cykliczne wydarzenia, w spokoju pracując nad nowym rozszerzeniem. Do tej pory, wydawano je w formie nowych edycji G Rank, ale tym razem będzie to DLC.

Capcom szykuje wielką niespodziankę, która zaskoczy graczy

Zanim jednak przejdziemy do tego, za za kilka miesięcy znajdzie się w grze, zerknijmy na najbliższe wydarzenia czasowe. Na początek - wraca Kulve Taroth. Tym razem w specjalnej wersji Arch, która pozwoli zdobyć poprzedni oraz nowy ekwipunek.

Gościnny występ zaliczy także Geralt. Capcom nawiązał współpracę z CD Projektem i w Monster Hunter World zobaczymy crossovera z Wiedźminem 3: Dziki Gon.

Po drodze zaliczymy także specjalne wydarzenie rocznicowe, a od 11 grudnia dostępne przez tydzień będzie nowe demo gry.

Oczywiście, to nie wszystko. Pierwsze, duże rozszerzenie (Capcom mówi, że rozmiarów poprzednich wydań G Rank) zaplanowano na jesień 2019 roku. Iceborne zabierze nas do nowej lokacji, zaoferuje nowe przedmioty, ekwipunek i potwory do upolowania.

DLC będzie można kupić osobno. Dostaniemy także prawdopodobne zbiorcze wydanie dla nowych graczy. Z teasera, który opublikowano, wygląda, że polować będziemy na Nargacugę. Dodatkowo, DLC na początku pojawi się wyłącznie na konsolach, a dopiero później na PC.

Tagi: Capcom Monster Hunter World PC playstation 4 xbox one