Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 14:51
Wataha powróci. HBO zamówiło trzeci sezon
632V

Wataha powróci. HBO zamówiło trzeci sezon

HBO postanowiło kontynuować historię o Straży Granicznej w Bieszczadach. „Wataha” otrzyma trzeci sezon i już podobno rozpoczęły się pierwsze prace związane z nową historią.

Nadal musimy zaczekać na oficjalną wiadomość od HBO, jednak redakcja WirtualneMedia dotarła do niezwykle ciekawej informacji. Europejski oddział stacji zdecydował się kontynuować akcję z „Watahy”.

Wataha, sezon 2 – recenzja serialu

Wataha 3” nie zostało oficjalnie zaprezentowane, jednak jest to podobno kwestia czasu. Polski oddział HBO rozpoczął już pierwsze prace dotyczące przygotowania kolejnej historii o Strażnikach Granicznych.

Nowy sezon ma zadebiutować jesienią 2019 roku, więc w niedalekiej przyszłości HBO Polska powinno potwierdzić tę wiadomość, a możemy nawet sądzić, że wkrótce padnie pierwszy klaps na planie.

Rozwój „Wataha 3” to kapitalne wiadomość, jednak warto zwrócić uwagę, że dwa poprzednie sezony mogą pochwalić się świetnymi rezultatami – pierwsza opowieść odnotowała 330 tysięcy widzów na premierę, a druga to pierwszy europejski serial HBO, który był jednocześnie emitowany w 19 krajach.

Teraz pozostaje tylko czekać na ostateczne informacje od HBO.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/trzeci-sezon-serialu-wataha-hbo-kiedy-emisja-fabula

Tagi: hbo serial wataha Wataha 3

Nie przegap