Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 15:19
Tony Hawk’s Skate Jam oficjalnie, ale nie na taki tytuł liczyliście
1547V

Tony Hawk’s Skate Jam oficjalnie, ale nie na taki tytuł liczyliście

Tony Hawk na początku roku informował o pracy nad nowym tytułem. Wierni fani deski wierzyli w wielką produkcję, ale zamiast tego otrzymamy kolejną produkcję na smartfony. Nie tak to miało wyglądać.

Tony Hawk’s Skate Jam to zupełnie nowa produkcja traktująca o jeździe na deskorolce. Za grę odpowiada studio Maple Media, które stworzyło między innymi Skate Party oraz Snowboard Party. Gra zmierza wyłącznie na urządzenia mobilne.

Tony Hawk nie współpracuje już z Activision. Skater chciałby ożywić serwery i stworzyć remastery

Wiele na to wskazuje, że na aktualnej generacji nie otrzymamy już dużej pozycji AAA, w której otrzymamy możliwość wskoczenia na deskę i wykonania wielu tricków. Tony Hawk zapowiadał powrót do gier, jednak mogliśmy liczyć na coś znacznie większego.

Tony Hawk’s Skate Jam otrzyma karierę, globalne turnieje, trzy dyscypliny (street, park, vert), ponad 15 lokacji i oczywiście dziesiątki najróżniejszych (też licencjonowanych) desek. Tytuł stawia na model biznesowy free-2-play, więc możemy oczekiwać szeregu płatnych skórek.

Będzie to druga gra mobilna sygnowana nazwiskiem Hawk – niektórzy gracze w 2014 roku mogli zapoznać się z Tony Hawk’s Shred Session, ale warto podkreślić, że projekt został porzucony i nigdy tak naprawdę nie odbyła się pełna premiera.

Źródło: https://www.polygon.com/2018/12/4/18125841/tony-hawk-new-game-skate-jam-mobile-ios-android

Tagi: maple media tony hawk Tony Hawk’s Skate Jam