Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 14:39
Marvel Cinematic Universe może zostać rozszerzone przez X-Menów i Deadpoola. Wierzy w to reżyser Avengersów
2050V

Marvel Cinematic Universe może zostać rozszerzone przez X-Menów i Deadpoola. Wierzy w to reżyser Avengersów

Deadpool, Wolverine i Spider-Man na jednym ekranie? Do niedawna mogliśmy jedynie marzyć o takiej produkcji, ale w niedalekiej przyszłości możemy spojrzeć na wielkie opowieści zrzeszające bohaterów z 20th Century Fox i Marvel Cinematic Universe.

Jak wiadomo Disney nabył 21st Century Fox, więc przynajmniej na papierze nic nie stoi na przeszkodzie, by Marvel Cinematic Universe zostało znacząco rozbudowane. Mimo wszystko połączenie dwóch „światów” nie jest łatwym zadaniem, z którym musi zmierzyć się Bob Iger.

Kapitan Marvel na zwiastunie! Marvel pokazuje superbohaterkę

W sprawie dołączenia do Marvel Cinematic Universe nowych bohaterów wypowiedzieli się bracia Russo. Reżyserzy ostatnich Avengersów są przekonani, że jest to w zasadzie kwestia czasu.

Joe Russo podkreślił, że chociaż wciąż nie rozmawiał z Bobem Igerem o konkretnej dacie, to jednak jest pewien, że połączenie X-Menów i Deadpoola z Marvel Cinematic Universe to wyłącznie kwestia czasu.

Reżyserzy podkreślają, że „Avengers: Wojna bez granic” i „Avengers 4” to ważne wydarzenia, które na zawsze zmienią bieg filmowego Marvel Cinematic Universe, więc na pewno przydadzą się nowi bohaterowie, którzy uzupełnią braki po wielkich pojedynkach. Jak wiadomo dwuczęściowa historia Thanosa sprawi, że w MCU zabraknie wielu znanych twarzy.

W Sieci pojawiają się domniemania, że konkretne plany dotyczące rozszerzenia Marvel Cinematic Universe pojawią się dopiero po premierze „Avengers 4”, ponieważ właśnie ta historia rozpocznie nowy początek. 

Tagi: deadpool marvel Marvel Cinematic Universe x-men

Nie przegap