Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2018 08:00
Ancestors: The Humankind Odyssey pojawi się na The Game Awards. W końcu zobaczymy gameplay
700V

Ancestors: The Humankind Odyssey pojawi się na The Game Awards. W końcu zobaczymy gameplay

Panache Digital Games otrzyma swoje 5 minut na The Game Awards. Twórcy przyjadą na imprezę z fragmentem rozgrywki, na którym zobaczymy Ancestors: The Humankind Odyssey.  Jest to produkcja rozwijana przez ojca serii Assassin’s Creed.

O Ancestors: The Humankind Odyssey informujemy naszą społeczność od kwietnia 2015 roku – wtedy to młode studio (założone pod koniec 2014 roku) oficjalnie potwierdziło prace nad pierwszym tytułem. Szefem studia został Patrice Desilets.

Ancestors: The Humankind Odyssey. Autor Assassin's Creed: "kradniemy od wszystkich"

Ojciec serii Assassin’s Creed od wielu miesięcy wspomina o swojej grze, jednak wciąż czekamy na pełnoprawny materiał prezentujący rozgrywkę. Najwidoczniej studio jest gotowe na prawdziwe show, ponieważ w tym tygodniu aż dwukrotnie zobaczymy Ancestors: The Humankind Odyssey.

Na początku podczas The Game Awards otrzymamy fragment rozgrywki, a tuż po zakończeniu wydarzenia, redakcja GameStop pozwoli nam spojrzeć na dłuższy materiał  ukazujący czysty gameplay.

Ancestors: The Humankind Odyssey zapowiada się naprawdę nieźle, ponieważ wydarzenia opowieści zostały umiejscowione od 10 do 2 milionów lat temu, a autorzy stawiają na swobodne przedstawienie historii. Kamera zostanie zarzucona na plecy bohatera, a autorzy przygotowali rozbudowane elementy survivalu.

Na więcej konkretów musimy zaczekać do nocy z czwartku na piątek – standardowo na PPE.pl zobaczycie pełną relację z wydarzenia.

Źródło: Twitter

Tagi: Ancestors: The Humankind Odyssey Panache Digital Games the game awards

Nie przegap