Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2018 17:59
Borderlands 3 zostanie zapowiedziane wkrótce? Randy Pitchford bawi się z fanami
695V

Borderlands 3 zostanie zapowiedziane wkrótce? Randy Pitchford bawi się z fanami

Od wielu miesięcy czekamy na zaprezentowanie Borderlands 3. Gra Gearbox Software podobno znajduje się w zaawansowanej produkcji, a zdaniem fanów Randy Pitchford szykuje się do wielkiego ujawnienia tytułu.

Borderlands 3 to pewniak. Studio odpowiedzialne za tę markę już wiele miesięcy temu potwierdziło rozwój  kolejnej odsłony, jednak wciąż nie otrzymaliśmy konkretnej zapowiedzi. Prezentacja miała pojawić się na E3, ale jak wiadomo w ostateczności gra nie została pokazana.

Borderlands 3 w 2019 roku? Lokalizacja gry ma znajdować się w zaawansowanej fazie

Randy Pitchford dość niespodziewanie od wczoraj publikuje „tajemnicze wiadomości” - tak przynajmniej sytuację określają wierni miłośnicy marki Borderlands, którzy dostrzegają, że cyfra „3” pojawia się w jego zdaniach zdecydowanie za często.

Trudno oczywiście nie odnieść wrażenia, że szef Gearbox Software bawi się z fanami. Możemy mieć oczywiście nadzieję, że ma to głębszy sens, a już wkrótce otrzymamy konkretną prezentację oczekiwanej przez wielu strzelanki.

Idealną okazją na pokazanie pozycji jest oczywiście zbliżający się The Game Awards – według ostatnich przecieków Borderlands 3 ma trafić na rynek w 2019 roku, więc ujawnienie shootera na nadciągającej imprezie ma faktycznie głębszy sens.

Źródło: Twitter

Tagi: 2K Games Borderlands 3 gearbox randy pitchford

Nie przegap