SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2018 00:06
The Crew 2 otrzyma tryb PVP. W Demolition Derby zniszczymy wszystkie auta
657V

The Crew 2 otrzyma tryb PVP. W Demolition Derby zniszczymy wszystkie auta

Ubisoft nie zakończył prac nad rozbudową The Crew 2. Studio przygotowuje kolejny dodatek, który w końcu pozwoli graczom na porządną walkę PvP. Na dobry początek zobaczyliśmy ciekawą zajawkę.

The Crew 2 trafiło na rynek 29 czerwca 2018 roku. Gra ponownie zaoferowała ogromny świat przepełniony różnorodnymi dyscyplinami, jednak niektóre elementy pozycji nie prezentowały oczekiwanej jakości. W rezultacie tytuł zebrał oceny na poziomie 64-69%.

Recenzja The Crew 2  

Twórcy od tego czasu znacząco rozbudowali The Crew 2. Produkcja otrzymała liczne rozszerzenia i autorzy naprawili kilka błędów, więc projekt wygląda znacznie lepiej względem pierwszych dni po premierze, a wkrótce zawartość zostanie ponownie powiększona.

Od 6 grudnia otrzymamy dostęp do Demolition Derby – jest to zupełnie nowa dyscyplina, w której ośmiu graczy wpadnie na arenę i zadaniem śmiałków będzie zniszczenie przeciwników. Wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do mocnych samochodów. Twórcy przygotowali dwie, zupełnie nowe areny, na których dojdzie do ekscytujących pojedynków.

W The Crew 2 pojawi się w sumie 14 nowych maszyn, które wykorzystamy między innymi podczas Demolition Derby. Studio rozbuduje również pozostałe elementy – możecie szykować się na kolejne zadania w Photo Mode oraz nowe Live Contracts.

Zajawkę aktualizacji możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: https://thecrew-game.ubisoft.com/the-crew-2/en-gb/news/detail.aspx

Tagi: ivory tower The Crew 2 Ubisoft