Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.11.2018 10:36
Hell Let Loose. Drugowojenny FPS dla 100 graczy na nowym wideo
895V

Hell Let Loose. Drugowojenny FPS dla 100 graczy na nowym wideo

Ufundowane na Kickstarterze w 2017 roku Hell Let Loose doczekało się po długiej przerwie nowego materiału wideo. Deweloperzy uznali, że są gotowi pokazać nam wczesną wersję rozgrywki.

Hell Let Loose tworzone jest przez studio Black Matter, które wspierane jest przez ekipę Team17. Deweloperzy korzystając z silnika Unreal Engine 4 chcą oddać jak najrealniej się da wojenne pole walki, oferując rozgrywkę na mapach dla 100 osób w drużynach 50 na 50.

Hell Let Loose to realistyczny shooter umiejscowiony w czasach II wojny światowej

Po ufundowaniu gry na Kickstarterze w 2017 roku, ekipa Black Matter rozpoczęła pracę nad grą, obiecując nam gigantyczne mapy na których będziemy musieli zdobywać surowce i przejmować wybrane przyczółki. W grze (przynajmniej na początku) znaleźć ma się 20 pojazdów i broni samobieżnych.

Rozgrywka skupi się na realnym odwzorowaniu broni z 2 wojny światowej, odchodząc od typowo arcade'owego strzelania.

Jak całość wygląda? Nieźle, jak na projekt dewelopera niezależnego, pracującego pod sztandarem niezbyt dużej firmy wydawniczej. Miejmy nadzieję, że na premierę nie przyjdzie nam długo czekać (Hell Let Loose do wczesnego dostępu trafi w 2019 roku), a jakościowo gra dowiezie.

Tagi: Black Matter Hell Let Loose pc wideo