Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2018 15:18
World of Warships potrafi dbać o graczy. Twórcy świętują 100-lecie istnienia polskiej Marynarki Wojennej
530V

World of Warships potrafi dbać o graczy. Twórcy świętują 100-lecie istnienia polskiej Marynarki Wojennej

Wargaming uwielbia wykorzystywać najróżniejsze okazje do zaoferowania graczom atrakcje na serwerach. Firma tym razem postanowiła uczcić 100-lecie istnienia polskiej Marynarki Wojennej. Z tej okazji odbędzie się nawet stream z nagrodami.

World of Warships to ceniona produkcja Wargamingu. Twórcy systematycznie zachęcają graczy do dowodzenia okrętami wojennymi w wielkich bitwach i właśnie pojawiła się kolejna okazja do wskoczenia na serwery.

World of Tanks: Mercenaries otrzyma tryb RTS

Studio postanowiło świętować 100-lecie istnienia polskiej Marynarki Wojennej (28 listopad 1918 roku) i na dobry początek możemy zdobyć specjalną naszywkę polskiej Marynarki Wojennej. Autorzy przygotowali specjalną misję i tak prezentują się szczegóły wydarzenia:

„Wystarczy potwierdzić udział w misji na tej stronie, a następnie walczyć w bitwach i do 30 listopada zdobyć łączenie 10 000 punktów doświadczenia korzystając z okrętów poziomu od V do X. To idealna okazja, aby zdobyć unikatowe odznaczenie i pokazywać innym graczom swoją dumę z rodzimych sił zbrojnych."

Warto jednocześnie wspomnieć 28 listopada odbędzie się finał turnieju o Koronę Bałtyku. W wyzwaniu wezmą udział polskie klany, a po wielu zaciętych pojedynkach poznamy najlepszą formację. Zawody rozpoczną się o godzinie 18:00. Dzisiaj poznamy również najlepsze projekty kamuflażu, jakie polska społeczność przygotowywała dla ORP Błyskawicy. Co ważne, zwycięski projekt zostanie umieszczony w grze i będzie później dostępny dla innych graczy z całego świata po wykonaniu szeregu misji.

Centralnym punktem obchodów 100. rocznicy istnienia polskiej Marynarki Wojennej będzie transmisja na żywo. Od godziny 17.00 na wszystkich widzów będą czekać konkursy z nagrodami (do wygrania m.in.: zestawy od COBI), ogłoszenia i specjalni goście. Jednym z nich będzie producent wykonawczy gry, Artur Płóciennik, Polak pracujący przy produkcji World of Warships. Imprezę możecie oglądać tutaj.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Lesta Studio Wargaming.net World of Warships

Nie przegap