Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2018 11:28
Civilization 7 może zostać wkrótce zapowiedziane. Twórcy rozpoczęli live-stream
2811V

Civilization 7 może zostać wkrótce zapowiedziane. Twórcy rozpoczęli live-stream

Firaxis Games może szykować się do ujawnienia nowej produkcji. Deweloperzy rozpoczęli audycję live-stream, która powinna zapowiedzieć Civilization 7 lub przynajmniej dodatek do aktualnie wydanej odsłony. 

Seria Civilization jest rozwijana od 1989 roku. Od tego czasu trzy studia zajmowały się przygotowaniem kolejnych odsłon, a jednocześnie sześć firm wrzucały na rynek kolejne produkcje. Civilization VI w 2016 roku trafiło wyłącznie na PC, a kilka dni temu odbyła się premiera gry na Nintendo Switch.

Sid Meier's Civilization VI. Zwiastun promuje premierę na Nintendo Switch

W zasadzie od wczoraj trwa tajemniczy live-stream, na którym blisko 1000 graczy ogląda poruszające się tornado. Nie będzie raczej zaskoczeniem, że w pewnym momencie twórcy odpalą drugi film i pozwolą nam spojrzeć na swój nowy projekt.

W Sieci pojawiają się różne opinie dotyczące zapowiedzi – dodatek do Civilization VI, nowy spin-off serii, a może nawet Civilization 7? Opcji jest kilka. Bez wątpienia byłby to dobry moment na zaprezentowanie dużej produkcji z serii.

Firaxis Games od 2016 roku pracuje nad tajnym projektem – mniejsza ekipa przygotowała jeszcze dodatek Civilization VI: Rise and Fall oraz zajęła się stworzeniem edycji na Nintendo Switcha, jednak w końcu musimy poznać konkretną produkcję rozwijaną przeze główny oddział studia.

Co obstawiacie?

Tagi: Sid Meier's CIvilization

Nie przegap