Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2018 20:11
Ride 3 w 60 fps na PlayStation 4 Pro. Gameplay prezentowany przez twórców
673V

Ride 3 w 60 fps na PlayStation 4 Pro. Gameplay prezentowany przez twórców

Milestone przypomniało sobie o promocji Ride 3. Deweloperzy przygotowali materiał prezentujący rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę. Taką jakość otrzymamy na PlayStation 4 Pro.

Włoski Milestone powstał w 1996 roku. Od tego czasu deweloperzy prezentują graczom najróżniejsze wyścigi, które debiutowały na wielu platformach – w ostatnich latach zespół skupia się wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych i od czasu do czasu studio zaoferuje swoje gry na Nintendo Switcha.

Biedronka z grami na PlayStation 4, Xbox one i PC. Mocne tytuły na wstępnej liście

Dzisiaj możemy spojrzeć na prezentację Ride 3. Twórcy z Włoch nie spędzili ostatnich miesięcy na wielkiej promocji tytułu, ponieważ gra nawet na mocniejszej platformie Sony nie wygląda zdumiewająco dobrze.

Przedstawiciel Milestone podkreśla, że Ride 3 będzie śmigać w 60 klatkach na sekundę na PlayStation 4 Pro, jednak szczerze mówiąc? Akurat ten tytuł powinien tak działać na każdej platformie. Trudno w tym wypadku mówić o wybitnej grafice, czy też ogromnym zestawieniu pojazdów na trasie, więc rozgrywka w 30 fps nie powinna mieć miejsca.

Możemy oczekiwać, że Ride 3 zaoferuje 60 fps również na Xboksie One X, jednak w tym wypadku zespół skupił się na pokazaniu jakości gry na mocniejszej konsoli japońskiej korporacji.

[Aktualizacja #1]

Autorzy w komunikacie prasowym potwierdzili 60 fps na Xbox One X.

Tagi: gameplay milestone Ride 3

Nie przegap