SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2018 20:29
Sins of a Solar Empire: Rebellion dostępny za darmo!
860V

Sins of a Solar Empire: Rebellion dostępny za darmo!

Humble Bundle zaprasza na kolejną promocję. Firma do końca tygodnia będzie rozdawać zainteresowanym Sins of a Solar Empire: Rebellion. Gra w swoim czasie została doceniona przez dziennikarzy oraz graczy.

Sins of a Solar Empire: Rebellion trafiło wyłącznie na komputery osobiste w 2012 roku. Za produkcję odpowiada Ironclad Games – kanadyjskie studio zostało założone w 2003 roku przez byłych pracowników Rockstar Vancouver.

Biedronka z grami na PlayStation 4, Xbox one i PC. Mocne tytuły na wstępnej liście

Sins of a Solar Empire: Rebellion jest tak naprawdę pierwszym i zarazem wielkim rozszerzeniem do strategii 4X wydanej w 2008 roku. Gra w swoim czasie została doceniona za ciekawe podejście do rozgrywki, rozbudowane i pełne zawartości tryby, dobrze przygotowany interfejs oraz świetne, kosmiczne potyczki.

Zaintrygowani? Humble Bundle właśnie rozdaje produkcję. Wystarczy wskoczyć na witrynę, zalogować się i włączyć newsletter, by otrzymać klucz Steam – aktualnie strategia na platformie Valve jest dostępna za 35,74 zł (jest to 75% promocja ze 142,99 zł).

Sins of a Solar Empire: Rebellion posiada aktualnie 5782 recenzje na Steam i 92% klientów chwali pozycję. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem, który przybliża projekt i może skusić niektórych czytelników PPE do sięgnięcia po prezent.

Tagi: Humble Bundle pc Sins of a Solar Empire: Rebellion za darmo