SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2018 18:27
Final Fantasy XIII wygląda zdumiewająco dobrze na Xbox One X w 4K
1602V

Final Fantasy XIII wygląda zdumiewająco dobrze na Xbox One X w 4K

Microsoft ponownie rozszerzył katalog Wstecznej Kompatybilności i jest to bardzo dobra wiadomość dla miłośników marki Final Fantasy. Na Xboksie One działają trzy kolejne gry i Final Fantasy XIII w nowym wydaniu wygląda fantastycznie.

Wsteczna Kompatybilność cieszy się świetnym zainteresowaniem, ponieważ Microsoft nie zmusza graczy do ponownego wydawania gotówki na ulubione klasyki. Jeśli posiadacie pudełkowe wydanie gry na Xboksa 360 lub wcześniej kupiliście cyfrową wersję, to możecie bez najmniejszego problemu ponownie zapoznać się z historiami.

Xbox X018 podsumowanie. Wszystkie wiadomości, ocena redakcji i ankieta

Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2, Lighting Returns: Final Fantasy XIII oraz Civilization Revolution działają na Xboksie One i trzy pierwsze gry wykorzystują dodatkową moc Xboksa One X. Microsoft w kapitalny sposób zadbało o opowieści, które prezentują na sprzęcie Amerykanów nową jakość.

Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest poniższe porównanie oraz zdjęcia dostępne w galerii – inżynierowie z Redmond przygotowali mechanizm, który w naprawdę dobry sposób dba o produkcje i potrafi zaoferować im nowe życie. Twórcy gier w tym wypadku nie muszą poświęcać swojego czasu, ponieważ wszystko odbywa się automatycznie, a nad procesem czuwa specjalny zespół Microsoftu.

Wsteczna Kompatybilność wciąż rośnie i jeśli Microsoft zadba o wsparcie usługi na nowej generacji – a plotki mówią, że tak właśnie będzie – to gracze otrzymają dostęp do wielu wyjątkowych historii, które pewnie ponownie skorzystają z mocy nowej platformy.

Final Fantasy XIII Xbox One X

Źródło: Twitter

Tagi: final fantasy XIII porównanie Square Enix xbox one