Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2018 18:39
PlayStation 4 ze świetną reklamą. Firma zachęca do gry w hity
1940V

PlayStation 4 ze świetną reklamą. Firma zachęca do gry w hity

Sony opublikowało nowy spot, który prezentuje duże tytuły dostępne na PlayStation 4. Korporacja zachęca klientów do sprawdzania gier na japońskim sprzęcie.

Nie możemy w ostatnich miesiącach narzekać na brak mocnych premier. Sony postanowiło zachęcić graczy do sięgnięcia po japońską konsolę za pomocą ostatnich hitów. Na materiale pojawia się wyłącznie jedna, ekskluzywna perełka.

DualShock 5 dla PlayStation 5 z ekranem dotykowym? Firma patentuje nowy kontroler

Sony często zachęca graczy do kupowania PlayStation 4 za pomocą szybkich zwiastunów, na którym nie brakuje mocnych tytułów dostępnych wyłącznie na sprzęt Japończyków. Firma tym razem zdecydowała się na promocję urządzenia za pomocą głośnych tytułów.

Początek materiału otwiera niezawodny Spider-Man, następnie widzimy Fifę 19, Red Dead Redemption 2 oraz oczywiście Fortnite. Jest to bardzo dobrze zrealizowany spot, który pokazuje kapitalne gry.

Jest to w sumie idealna reklama przed zbliżającymi się świętami – pewnie znajdą się chętni, którzy sięgną po PlayStation 4, by zagrać właśnie w pozycję Rockstar, przygodę Człowieka-Pająka, czy też strzelić kilka bramek w najnowszej sportówce EA Sports.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 reklama reklama tv Sony

Nie przegap