Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2018 13:32
FIFA 19 z UEFA eChampions League. Liga Mistrzów dla graczy
1576V

FIFA 19 z UEFA eChampions League. Liga Mistrzów dla graczy

Electronic Arts zgarnęło licencję na Ligę Mistrzów, więc tylko kwestią czasu było zaprezentowanie oficjalnych rozgrywek. Firma korzysta ze sprawdzonych elementów wypracowanych przez Konami.

Konami przez kilka lat miało okazję przygotowywać „Ligę Mistrzów dla graczy”. Firma współpracowała z Uefą i duży turniej był bez wątpienia ogromnym atutem japońskiej korporacji. Teraz Electronic Arts rozgrywa karty i właśnie poznaliśmy szczegóły UEFA eChampions League.

FIFA 19 z wielką aktualizacją. EA Sports naprawia strzały i poprawia twarze

UEFA eChampions League to wielkie przedsięwzięcie, w którym wezmą udział najlepsi gracze FIFA 19 z całego świata. Na początku w dniach 2-3 marca odbędą się eliminacje, z których najlepszych 64 zawodników awansuje do drugiej fazy kwalifikacji. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia i w tym wypadku najlepsi pojawią się na turnieju offline.

Finał rozgrywek odbędzie się 31 maja w Madrycie – dzień przed finałem Ligi Mistrzów UEFA – i w Hiszpanii zobaczymy już wyłącznie ośmiu najlepszych zawodowców. W sumie możemy śmiało powiedzieć, że EA korzysta z projektu Konami, które również zapraszało klientów na finały LM.

Zwycięzca UEFA eChampions League zgarnie 100 000 dolarów (z puli 280 000 dolarów) i aż 850 punktów EA Sports FIFA 19 Global Series. Wkrótce poznamy konkretne informacje dotyczące pierwszej fazy eliminacji.

Źródło: https://www.engadget.com/2018/11/09/fifa-19-uefa-echampions-league-esports/

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 19

Nie przegap