Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2018 11:57
Spider-Man Turf Wars z datą premiery. Znamy przeciwnika Pająka, a twórcy ulepszają grę
3767V

Spider-Man Turf Wars z datą premiery. Znamy przeciwnika Pająka, a twórcy ulepszają grę

Insomniac Games nadal rozwija Spider-Mana. Twórcy ujawnili konkrety dotyczące drugiego, fabularnego rozszerzenia i jednocześnie opublikowano nową aktualizację. Studio zajęło się ulepszeniem podstawki.

Twórcy Spider-Mana nadal nie potwierdzili swoich kolejnych planów. Insomniac Games skupia się teraz nad kolejnymi przygodami Petera Parkera, ale możemy mieć pewność, że główny zespół rozwija już nowy projekt, który poznamy pewnie w przyszłym roku.

Spider-Man: Uniwersum. 6 wcieleń Człowieka Pająka na zwiastunie

Spider-Man otrzymał aktualizację 1.10, który przygotowuje produkcję na premierę Spider-Man Turf War. Drugie fabularne DLC zadebiutuje już 20 listopada, więc jak widać Insomniac Games bez problemu dotrzymuje terminów – firma jeszcze przed wydaniem gry informowała o trzech dodatkach, które miały debiutować w październiku, listopadzie oraz grudniu.

W kolejnej przygodzie Peter Parker zmierzy się z Hammerheadem – złoczyńca debiutował w The Amazing Spider-Man #113 (październik 1972) i jest znane ze swojego nietypowego kształtu głowy. DLC ponownie kosztuje 33 zł, ale możecie ją zgarnąć w Przepustce Sezonowej.

Najnowsza łatka dodaje do produkcji między innymi nowe ramki do Photo Mode, czy też pozwala wyłączyć w opcjach mini-mape i cały HUD. Studio zajęło się również usunięciem drobnych problemów.

Spider-Man

Źródło: https://wccftech.com/spider-man-turf-wars-release-date/

Tagi: Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)

Nie przegap