Roger Żochowski Roger Żochowski 07.11.2018 12:00
Steel Rats - wysokooktanowy presspack wjechał do redakcji. Co kryje kanister?
1064V

Steel Rats - wysokooktanowy presspack wjechał do redakcji. Co kryje kanister?

Polacy nie raz już pokazywali, że potrafią tworzyć pomysłowe press-packi. Przy okazji premiery Steel Rats, wybuchowej gry akcji z motocyklami, do redakcji wjechał zielony kanister. 

W grze wcielamy się w członka motocyklowego gangu stalowych szczurów. Zasiadając na jednośladzie musimy nie tylko dojechać do mety, ale też rozprawić się po drodze z całą masą przeciwników. 

Trzeba przyznać, że Polska ekipa z Tate naprawdę się postarała i podeszła do sprawy z pomysłem. Zielony, solidny kanister otwierany z boku kryje przede wszystkim bardzo fajną figurkę z piłą i myszą. W środku znalazło się też miejsce dla koszulki, przypinek, smyczki czy płyty winylowej.

Na samym dnie w miękkiej gąbce ukryto napój bogów wraz z dwoma szklaneczkami. Pytanie czy dziennikarze będą pić z radości rozpływając się nad świetnym gameplayem czy może po to, by o grze zapomnieć? :)

Nasza recenzja już wkrótce a gdyby ktoś miał ochotę wypróbować produkcję naszego rodzimego studia premiera już dzisiaj na PS4, XOne i PC. Mi tytuł przypomina trochę Motomyszy z Marsa, kreskówkę, którą namiętnie oglądałem w dzieciństwie. Ktoś pamięta?

Tagi: Steel Rats Tate Multimedia