Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2018 14:51
Distraint: Deluxe Edition za darmo. Psychologiczny horror z dobrymi opiniami
1040V

Distraint: Deluxe Edition za darmo. Psychologiczny horror z dobrymi opiniami

Słyszeliście o Distraint? Tytuł jest uważany przez wielu graczy za małą i niedocenioną perełkę. Gra akurat wylądowała w nowej promocji i możecie ją zgarnąć za darmo.

Distraint to psychologiczny horror przygotowany przez jednego człowieka. Jesse Makkonen opracował wersję na komputery osobiste, a teraz przygotowuje edycje na konsole – tytuł zadebiutuje na kolejnych platformach w 2019 roku.

GOG.com z promocją na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Distraint jest określony jako przygodówka 2D z gatunku psychologicznych horrorów, w której wcielamy się w ambitnego młodzieńca o imieniu Price. Bohater musi zabezpieczyć udziały w swojej firmie, więc decyduje się zamieszkać w mieszkaniu starej kobiety – to wydarzenie wpływa na całe jego życie.

Tytuł jest aktualnie dostępny za darmo – wystarczy wskoczyć na Steam, zalogować się na platformie i wrzucić grę do swojej biblioteki. Twórca zdecydował się nawet rozdać edycję Deluxe, która zawiera:

  • Dynamiczne kolorowanie - Żegnaj szarości, witaj kolorze!
  • Koniec z latarnią - Ulepszone oświetlenie z otoczenia
  • Ulepszona animacja, grafiki i efekty
  • Ulepszone udźwiękowienie dla lepszego klimatu
  • Ulepszony interfejs użytkownika

Distraint zbiera bardzo pozytywne opinie od graczy, którzy są zachwyceni fabułą, zagadkami, świetnym światem, pomysłową oprawą oraz mrocznym soundtrackiem.

Źródło: Twitter

Tagi: distraint pc steam za darmo