Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2018 13:35
Konkurs The Walking Dead. Pożegnaliśmy bohatera, więc znamy wyniki
758V

Konkurs The Walking Dead. Pożegnaliśmy bohatera, więc znamy wyniki

Wczoraj odbyło się wielkie wydarzenie w uniwersum The Walking Dead, które rozpoczęło „nowy początek”. Jest to w sumie idealny moment na przedstawienie najlepszej pracy w naszym konkursie.

Przygotowaliście sporo ciekawych prac, w których żegnaliście jednego z bohaterów The Walking Dead. Jak już wiadomo scenarzyści wpadli na ciekawy pomysł dotyczący całego uniwersum, ale my mogliśmy nagrodzić wyłącznie jedną pracę.

The Walking Dead otrzyma 3 filmy. Twórcy opowiedzą nowe historie

Napisaliście świetne „pożegnania”, ale zdecydowaliśmy się nagrodzić poniższą pracę, która idealnie wpisuje się w realia The Walking Dead:

IANWEIT

Według mnie, Rick, uciekając przed stadem, wysadzi ten most (który w tym sezonie jest tak często pokazywany, jak niektórzy pierwszoplanowi bohaterowie :P), by ta horda nie przeszła dalej. Jego śmierć będzie heroiczna i smutna. Przez wysadzeniem mostu (np. dynamitem) będą retrospekcje i wizje Shane'a, Hershela etc. Pokażą jeszcze Carla i Judith przez chwilę, po czym; zbliżenie na twarz Ricka... i wybuch. I tak się skończy historia Ricka.

Zwycięzcy gratulujemy! Czekamy na adres do wysyłki ubrań na PW (zarejestruj się korzystając z tego samego IP, z którego wysłałeś prace), a reszcie dziękujemy za uczestnictwo w konkursie. Odwiedzajcie nas często, bo mamy w planach kolejne, podobne inicjatywy! ;)

Tagi: konkurs The Walking Dead