SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2018 11:52
Kronika świąteczna na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje film na święta
661V

Kronika świąteczna na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje film na święta

Netflix pewnie nie sprawi, że wszyscy zapomną o Kevinie, ale platforma przygotowuje swoje świąteczne opowieści. „Kronika świąteczna” to kolejny film, który ma przykuć do telewizorów całe rodziny podczas zbliżających się świąt.

„Kronika świąteczna” to świąteczna opowieść stworzona przez producenta Chrisa Columbusa („Kevin sam w domu”, „Harry Potter”) i reżysera Claya Kaytisa („Angry Birds”). Premiera odbędzie się 22 listopada.

Castlevania 3 powstanie. Netflix zapowiedział kolejny sezon  

Netflix prezentuje odrobinę alternatywną historię o Świętym Mikołaju, ponieważ w tym wypadku dwójka głównych bohaterów zamierza nagrać znaną postać na kamerę. Nie wszystko się udaje, ale wydarzenia sprawiają, że widzowie mogą liczyć na ciekawą przygodę.

„Film opowiada historię siostry i brata, Kate (Darby Camp) i Teddy’ego (Judah Lewis) Pierce’ów, których plan zarejestrowania Świętego Mikołaja (Kurt Russell) na filmie prowadzi do nieoczekiwanej podróży, o której większość dzieci mogłaby tylko pomarzyć. Po wypatrzeniu Mikołaja dzieci zakradają się do jego sań i powodują wypadek, który zagraża podtrzymaniu świątecznej tradycji. Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.”

Trudno powiedzieć, czy film będzie mógł rywalizować z legendarnym Kevinem, jednak na pewno będzie to dobra opcja dla widzów, którzy liczą na powiew świeżości i zamierzają zobaczyć w święta nową opowieść w odpowiednim klimacie.

Tagi: film Kronika świąteczna netflix zwiastun