Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 04.11.2018 14:01
Aquaman. Prace nad filmem zakończone. Reżyser mówi o robocie 7 dni w tygodniu i przez całą dobę
867V

Aquaman. Prace nad filmem zakończone. Reżyser mówi o robocie 7 dni w tygodniu i przez całą dobę

Twórca nowego widowiska DC ogłosił, że prace nad "Aquamanem" dobiegły końca i że film jest gotowy na swoją światową premierę 21 grudnia.

Choć zdjęcia na planie "Aquamana" zakończyły się już dawno temu, to dopiero teraz James Wan, reżyser widowiska, mógł za pośrednictwem Instagrama ogłosić, że dzieło jest skończone.

Daredevil, sezon 3 – recenzja serialu. Diabeł wrócił do formy

Nic dziwnego, bo taki film to w zasadzie w większości CGI i proces postprodukcji musiał być dość żmudny. Potwierdził to zresztą sam reżyser w swoim instagramowym wpisie, żartując, że ten "mały film indie" był monstrualnym przedsięwzięciem:

Po dwóch latach pochłaniających każdą moją godzinę pracy, ten mały film indie wreszcie został skończony. To było monstrualnych rozmiarów przedsięwzięcie. Nie mogę przestać MYŚLEĆ o niesamowitym zespole zajmującym się postprodukcją - efektami specjalnymi, edycją i dźwiękiem - pracującym szalone 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez wiele, wiele tygodni bez dnia wolnego, w celu stworzenia tego unikalnego i pięknego filmu. Wszyscy wlali w to swoje serca i dusze i nie mogę się doczekać aby się tym podzielić 21 grudnia. Tymczasem wezmę sobie teraz naprawdę długą drzemkę.

Cóż, czy nadal myślicie, że warunki pracy przy Red Dead Redemption 2 były wyczerpujące...? 

Tagi: aquaman DC kino

Nie przegap